Jak zostać trenerem biznesu w szkole moderatora?

Maj 12, 2020 Wyłączono przez admin

Zarządzenie wielką firmą to nie lada wyzwanie. Czas, który musimy poświęcić na organizację pracy jest wprost proporcjonalny do wielkości naszego biznesu. Oczywiście możemy mieć od tego wszystkie ludzi – pracowników. Jeśli jednak chcemy sami posiąść kompetencje miękkie, które ułatwią nam pracę, warto zainteresować się ofertą szkoły moderatora.

Jak wyglądają szkolenia trenerów?

Zacznijmy od dwóch podstawowych korzyści, które daje uczestnictwo w takim projekcie.

• Po pierwsze (i chyba najważniejsze), nabywamy umiejętności budowania programów szkoleniowych. Oznacza to, że możemy samodzielnie nie tylko prowadzić, ale i budować programy dla różnych firm – w tym dla swojej własnej 🙂
  • Poznanie wszystkich narzędzi szkoleniowych. I nie chodzi tutaj o narzędzia fizyczne, ale o swoisty warsztat intelektualny, który jest niezbędne do rozwiązywania sytuacji konfliktowych, do poprawy autoprezentacji czy wreszcie aktywizowania grupy i przebiegiem nad jej procesami myślowymi.

Szkolenia te organizowane są przez dr Tomasza Witkowskiego oraz dr Sławomira Jarmuża. Więcej o nich można przeczytać na stronie https://moderator.edu.pl/szkola-trenerow-biznesu/

Nie wszędzie można się zapisać!

Niestety, kurs trenera biznesu nie jest dostępny dla osób w całej Polsce. Ograniczony jest do takich miast jak Wrocław i Warszawa. Niemniej, warto nawet na tych kilka – kilkanaście dni przetransportować się ze swojego miejsca zamieszkania i skorzystać z treningu. Wszak hotele czy motele nie są tak drogie w stosunku do korzyści, jakie uzyskamy w związku z odbytym szkoleniem.

A są to korzyści nie tylko krótkoterminowe, ale i takie, które pozwolą nam lepiej zarządzać zasobami – wiedza. Wiedza, której nabycie pozwoli wdrażać własne, unikalne działania szkoleniowe. Komunikacja, która nareszcie będzie odbywać się na sensownym poziomie. Pracownicy po prostu Cię pokochają.

Jeśli więc masz problem z wytłumaczeniem zależności, które zachodzą w Twojej firmie i chcesz prowadzić własne szkolenia biznesowe, już dziś zostań trenerem biznesu w szkole moderatora. Pamiętaj, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń ze środków unijnych – po prostu wypełnij zgłoszenie i dopytaj o szczegóły na stronie.