Urodziny z motywem Spider-Man’a

Dzieci są coraz to bardziej wymagające. Urządzając przyjęcie urodzinowe dla ośmiolatka musimy mieć to na uwadze. Zachodnia moda na Kinderbale zaprowadziła nas w miejsce, z którego nie możemy się cofnąć. Aby przygotować niebanalne przyjęcie urodzinowe, które ma szanse zostać zapamiętane z dobrej strony, warto zastanowić się nad motywem przewodnim imprezy. Wśród małych chłopców popularny jest Spider-Man. Jak przygotować urodziny z motywami z tej komiksowej postaci?

 

Ustalając motyw przyjęcia urodzinowego dziecka, czasami warto myśleć w sposób taktyczny. Co mam na myśli, zaplanować tematykę tak, aby móc wykorzystać dekoracje z innych imprez.

Planując przyjęcie urodzinowe tematyczne ze Spider-Mana, można wykorzystać część dekoracji z Halloween. Przynajmniej jeżeli chodzi o pajęczyny i pająki.

 

O czym należy pamiętać urządzając przyjęcie urodzinowe tematyczne?

Po pierwsze należy zaplanować kolorystykę. W przypadku motywów Spider-Mana będzie to czerwony, niebieski i czarny.

Po drugie należy kupić dekoracje. Nie należy się tym martwić bo kupimy je w hurtowni akcesoriów urodzinowych, pod adresem: https://towarnafestyny.pl/pl/c/8-urodziny/454. Pamiętajmy, żeby oprócz niebieskich i czerwonych balonów, kupić jeszcze talerzyki, kubki, maski, itp.

Po trzecie, należy zaprosić gości, najlepiej razem z rodzicami, bo 8-letni chłopcy mają bardzo dużo energii i ktoś musi ich pilnować.

Po czwarte, należy wybrać catering i ustalić menu, chyba, że same zdecydujemy się na przygotowanie wszystkiego, co może być ogromnym wyzwaniem i grą nie wartą świeczki. Dzieci nas nie pochwalą.

Po piąte – przygotować atrakcje. Najgorszym wrogiem udanych urodzin jest nuda. Dzieci nie zawsze są w stanie wymyślić sobie samodzielnie zabawę. Zwłaszcza jeżeli czują się nieco nieswojo w przestrzeni.

Podsumowując, organizacja przyjęcia urodzinowego wymaga przemyślenia kilku bardzo ważnych kwestii. Warto na początku zaplanować sobie harmonogram zadań i budżet i trzymać się go.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =