Pieluchy wielorazowe

Kompletując wyprawkę dla noworodka wielu rodziców zastanawia się nad wyborem pieluch. Wybór ten jest szczególnie utrudniony, bowiem na rynku jest mnóstwo producentów którzy mają w swojej ofercie przeróżne pieluchy, wielorazowe, jednorazowe, antyalergiczne.

Must have: Pieluchy bambusowe

Rodzice bardzo chętnie sięgają po produkty “eko” stąd też zainteresowanie pieluchami bambusowymi. Są chłonne, wykonane z naturalnego materiału, posiadają wiele zastosowań, to dlatego należą do jednych z najczęściej wybieranych. Idealnie nadają się jako otulaczek dla dziecka, przewijak, przykrycie do łóżeczka czy do wózka czy delikatny ręczniczek kąpielowy. Mimo iż większość kojarzy pieluchy bambusowe z typową pieluchą w która dziecko załatwia swoje potrzeby fizjologiczne, jak widać ma ona wiele innych zastosowań.

Chcąc zdecydować się na pieluchy wielorazowe warto zainwestować w kilka pieluch bambusowych, jest to inwestycja, która zdecydowanie się zwróci.

Zalety pieluch wielorazowych

Pieluchy jednorazowe są zdecydowanie bardziej powszechne od wielorazowych, większość mam wybiera je dla swojej pociechy ze względu na wygodę w użytkowaniu. Natomiast warto przytoczyć tutaj kilka niezwykle cennych zalet pieluch wielorazowych.

Oto kilka z nich:

– pieluchy te są zdrowsze, nie posiadają w składzie tworzyw sztucznych (jak to zwykle można zauważyć przy pieluchach jednorazowych)

– nie uczulają, są idealne dla dzieci alergików które mają nader delikatną skórę

– pieluchy wielorazowe nie wydzielają przykrego zapachu

-są oddychające i przyjemne dla skóry dziecka

Pieluchy wielorazowe wbrew pozorom są bardzo ekonomiczne, co prawda na początku rodzic musi wydać kilkanaście złotych więcej jednak jest to inwestycja na dłużej, pieluchy bambusowe czy inne pieluch wielorazowe utrzymują swoje właściwości nawet po kilku praniach. Duży asortyment jeśli chodzi o pieluchy  bambusowe wykonane z ekologicznych włókien ma sklep MiniAnia – oferta sklepu jest dostosowana w pełni do wymagań klientów. Każda mama może zaopatrzyć się w nim w miękkie, i delikatne pieluchy dostępne w ciekawej kolorystyce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *