6 wskazówek dotyczących organizacji urodzin

Kwiecień 19, 2018 0 przez admin

Zbliża się wyjątkowy dzień Twojego dziecka – jego urodziny, a Ty co roku zadajesz sobie pytanie, jak zorganizować przyjęcie urodzinowe w tym roku aby nie powtarzało się co roku. Urodziny, to dzień wyjątkowy, nasze dziecko z roku na rok staje się coraz starsze, co sprawia, że zmieniają się jego zainteresowania oraz upodobania. Jeśli w tamtym roku był zadowolony z tortu wykonanego na wzór jego ulubionego samochodu, to nie licz na to, że w tym roku się to nie zmieni. Warto więc przed organizacją urodzin porozmawiać z dzieckiem, jakie są jego oczekiwania, jaki chciałby tort, ile kolegów zaprosić chce itp. Warto zadbać o takie szczegóły.

Wskazówka nr. 1

Przyjęcie dziecięce powinno być kolorowe, pełne niespodzianek, różnych gier i zabaw. Jeśli mamy taką możliwość zorganizujmy przyjęcie w ogrodzie. Dzieci powinny jak najlepiej wspominać taką imprezę urodzinową. Warto poczytać w internecie o różnych zabawach organizowanych na takich przyjęciach. Oprócz tego można zorganizować klauna, który będzie super atrakcją dla dzieci, bądź malowanie twarzy specjalnymi farbkami.

Wskazówka nr. 2

Wspólnie z dzieckiem przygotuj własnoręcznie zaproszenia urodzinowe. Będzie to super pomysł na spędzenie kreatywnie wolnego czasu z dzieckiem, a jednocześnie stworzymy jedyne w swoim rodzaju zaproszenie, a nie gotowe zakupione w sklepie.

Wskazówka nr. 3

Super pomysłem będzie zorganizowanie konkursów z drobnymi nagrodami. Sprawi, to że dzieci będą bardziej aktywne oraz będą chętniej brały udział imprezie urodzinowej.

Wskazówka nr. 4

Wspaniały efekt końcowy przyniesie udekorowanie wnętrza kolorowymi balonami, balony cyfry to także świetny pomysł w zależności od wieku dziecka wybieramy balon w kształcie cyfry które znajdziemy na stronie towarnafestyny.pl. Fajnym pomysłem będzie także udekorowanie pokoju serpentynami oraz zaopatrz się w czapeczki urodzinowe.

Wskazówka nr. 5

Zanim zdecydujesz się, co będzie na poczęstunku urodzinowym twojego dziecka, warto skontaktować się z rodzicami zaproszonych dzieci aby dowiedzieć się, czy któreś dziecko nie jest uczulone na wymyślone przez nas danie. Przygotowując posiłek postaraj się by wyglądał ciekawie i fantastycznie.

Wskazówka nr. 6

Przy wyborze tortu sugeruj się zainteresowaniami dziecka. Jeśli lubi grać w piłkę, to super pomysłem będzie tort w kształcie piłki. Warto także wcześniej znać liczbę gości, aby wiedzieć, jak duży tort zamówić w cukierni.

Decydując się na organizację przyjęcia urodzinowego warto wziąć pod uwagę wskazówki przedstawione powyżej, gdyż mogą one sprawić, że przyjęcie twojego dziecka zapadnie głęboko w pamięć gościom.